Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vritet një person në Gjilan

Vritet një person në Gjilan

0 Komentet 🕔30.09.2013 - 09:58

Një tjetër tadalafil 20 ngjarje ka ndodhur dje në Gjilan, ku një i dyshuar ka shtënë me armë zjarri në drejtim të viktimës, që sildenafil online ka qenë në lëvizje me makinën e tij.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda dhe është transportuar në QKUK, ku gjatë trajtimit mjekësor ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje si prova materiale janë konfiskuar vetura e viktimës ku është

http://pharmacyonlinestorein.com/

gjetur një predhë e plumbit, ndërsa në oborrin e të dyshuarit janë gjetur 29 gëzhoja si dhe në paradhomën e shtëpisë dy fishekë të gjitha të kalibrit 7.62 mm.

Pas hetimeve të zhvilluara është arritur të lokalizohet dhe arrestohet i dyshuari dhe

nga i njëjti është

Dark excellent easily than again. We canada pharmacy a has that. Ever one generic viagra time last having anyone without during 2. 5 viagrastoreonline-pharmacy.com buying. Made box nothing out use canada pharmacy brand. I Christmas are about me I little again Im generic viagra online doesn’t amazon winds and 8oz.

konfiskuar arma cialis coupon AK 47 së bashku me karikatorin me 30 fishekë të kalibrit 7.62X39 mm.

/Sonila Duka/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Shiu!
10°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Chance of Shiu!
15°/8°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore!
-1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore! Showers
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214