Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vritet me armë zjarri një i ri pranë kufirit me Greqinë

Vritet me armë zjarri një i ri pranë kufirit me Greqinë

0 Komentet 🕔11.07.2015 - 09:37

Një djalë i ri ka mbetur i vrarë gjatë natës duke u gdhirë dita e sotme pasi u qëllua me armë zjarri në malin e Gramozit, pranë piramidës numër 4. Viktima është M.L, 26 vjeç, banor në fshatin Starje të rrethit të Kolonjës në afërsi të zonës kufitare me Greqinë.

Policia dyshon se shkaku i kësaj ngjarje erdhi pas një konflikti banal midis dy barinjve. Autori i krimit është shtetasi A.I 54-vjeç, banues në fshatin Kreshovë të Ersekës, i cili ka qëlluar me armë zjarri shtetasin M.L duke e lënë të plagosur. Mario Laho është dërguar ne spitalin e qytetit të Ersekës ku ka marrë ndihmën e nevojshme, por ka ndërruar jetë për shkak të plagëve të marra.

Policia thotë se autori i vrasjes është larguar në drejtim të paditur dhe po bëhen kërkime për kapjen e tij, por terreni është mjaft i vështirë për forcat e policisë dhe i përshtatshëm për bariun që e njeh shumë mirë zonën. Vrasja e Mario Lahos konsiderohet si e rrallë në zonën e Kolonjës ku prej disa vitesh nuk ka raportime për krime të rënda.

/Rovena Mydini/ 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 20, 2018
Shiu!
13°/7°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 21, 2018
Chance of Shiu!
15°/7°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on February 22, 2018
Overcast
16°/7°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on February 20, 2018
Bore!
2°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on February 21, 2018
Bore!
2°/0°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on February 22, 2018
Bore!
2°/-1°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 20, 2018
Chance of Shiu!
8°/3°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on February 21, 2018
Overcast
9°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 22, 2018
Chance of Shiu!
10°/4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr