Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vritet 107-vjeçari pas shkëmbimit të zjarrit me policinë

Vritet 107-vjeçari pas shkëmbimit të zjarrit me policinë

0 Komentet 🕔09.09.2013 - 08:10

Një burrë 107 vjeç ka mbetur i vrarë nga policia ditën e diel në Arkansas të SHBA-ve. Policia kishte marrë një telefonatë në të cilën ishte lajmëruar se dy persona po kanoseshin me armë nga një i moshuar.

Policia mbërriti menjëherë në shtëpinë e të moshuarit, duke u përpjekur të negocioi me të, i cilin ishte mbyllur në dhomën e gjumit. 107-vjeçari u kundërpërgjigj duke qëlluar me armë në drejtim të forcave të policisë.

Pas shkëmbimit të zjarrit i moshuari mbeti i vrarë ndërsa dy personat e marrë pengë dhe forcat e policisë fatmirësisht nuk u lënduan në këtë ngjarje.

/Jonida Halili/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr