Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vrasje në Gosë të Kavajës, dyshohet atentat mafioz

Vrasje në Gosë të Kavajës, dyshohet atentat mafioz

0 Komentet 🕔16.01.2014 - 14:22

Një përplasje me armë zjarri, mesditën e sotme, në fshatin Gosë të Kavajës, shkaktoi dy të vrarë dhe dy të plagosur. Ngjarja ka ndodhur pranë Rrogozhinës, në vendin e njohur si ‘Lapidari’, rreth orës 13:15 të ditës së sotme. Mes të vrarëve është dhe shtetasi Astrit Gjepali, i dënuar me 25 vjet burg për vrasje.

Gjepali kishte mbaruar lejen e tij disaditore dhe po kthehej në burgun e Peqinit, kur drejt automjetit të tij është qëlluar me një breshëri automatike. Si pasojë, ka mbetur i vdekur dhe një person tjetër në automjet, kurse 2 persona janë plagosur, një prej të cilëve, kalimtar i rastësishëm.

Policia mendon se ngjarja ka qenë e karakterit mafioz dhe ka pasur si shenjestër pikërisht Astrit Gjepalin. Megjithatë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Astrit gjepali ishte i dënuar me akuzën për kryerjen e 5 vrasjeve në vitin 1997, mes të cilëve dhe një polic.

/Romina Qama/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
13°/6°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Shiu!
11°/2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Clear
11°/-2°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Pjesërisht vranët
7°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Chance of Shiu!
6°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Clear
4°/-3°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
8°/-1°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Ice Pellets
4°/1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Pjesërisht vranët
3°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr