Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vrasja e Santos, lirohen kushërinjtë Gjozi

Vrasja e Santos, lirohen kushërinjtë Gjozi

0 Komentet 🕔15.07.2014 - 11:56

Gjykata e Tiranës ka liruar dy kushërinjtë Klodian dhe Saimir Gjozi të akuzuar për vrasjen e bankierit Artan Santo.

Ajo ka ndryshuar masën e sigurisë nga arrest me burg, në detyrim paraqitjeje. Dy kushërinjtë Gjozi u arrestuan dy javë më parë si të dyshuar për vrasjen e bankierit Artan Santo, por mungesa e provave të mjaftueshme për t’i akuzuar solli lirimin e tyre të menjëhershëm nga gjykata.

Sot skadoi dhe afati prej 15 ditësh burg të dhënë nga Gjykata e Tiranës më 30 qershor për dy kushërinjtë. Avokati i dy kushërinjve, Sami Dema, u shpreh se klientët e tij u mbajtën kot në burg dhe se duhet të ishin liruar para 2 javësh.

/Arjola Hajdini/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Chance of a Thunderstorm
32°/19°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Chance of a Thunderstorm
31°/19°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
29°/18°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Pjesërisht vranët
28°/17°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Chance of a Thunderstorm
31°/18°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Shiu!
20°/8°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Chance of Shiu!
29°/16°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Pjesërisht vranët
31°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
30°/12°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr