Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Votimi në burgje, Dajti: Mora kartën e identitetit falas

Votimi në burgje, Dajti: Mora kartën e identitetit falas

0 Komentet 🕔24.06.2013 - 12:57

Edhe pse pas hekurave,  mijëra të paraburgosur dhe të burgosur në mbarë vendin tonë kanë shprehur vullnetin e tyre me votë.

Në burgun 313 në Tiranë, i paraburgosuri Dritan Dajti ka qenë i fundit në radhë për arsye sigurie.

“Në dijeninë time jam pas grave”, është shprehur ai pasi ka përshëndetur të pranishmit, dhe ka vijuar më tej me procesin e votimit.

Duke qëndruar disa sekonda para kutisë së votimit ka shtuar, “Ta hedh kështu me ngadalë, si ato burrat në televizor”. Duke ironizuar kështu politikanët shqiptarë.

/Erzen Carja/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/2°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
0°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Ice Pellets
1°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214