Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vlorë,arrestohen dy persona për zjarrëvënie aksidentale

Vlorë,arrestohen dy persona për zjarrëvënie aksidentale

0 Komentet 🕔13.08.2013 - 09:28

 

Policia e Vlorës arreston dy persona për zjarrvënie aksidentale.

Sipas policisë, të arrestuarit janë Safet Kapllani dhe Fatmir Demiraj.

Shtetasit e kanë ndezur zjarrin për të djegur disa mbeturina,por zjarri u përhap duke shkaktuar djegien e 300 rrënjë ullinj.

 

/Rabihana Halili/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr