Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vlorë, zbulohet laboratori për paketimin e lëndëve narkotike

Vlorë, zbulohet laboratori për paketimin e lëndëve narkotike

0 Komentet 🕔29.01.2015 - 11:57

Gjatë një operacioni policor në Vlorë është zbuluar një laborator që merrej me paketimin e kanabisit. Seksioni i Antidrogës së Vlorës me anën e operacionit të koduar ‘’Mifoli” bëri të mundur zbulimin e laboratorit në Noveselë, duke arritur të sekuestrojë 150 kg lëndë narkotike kanabis.

Në banesën në pronësi të Agron Velajt janë gjetur 30 qese kanabis të prerë, pjesë të tjera të bëra gati për tu prerë si dhe mjetet që përdoreshin për këtë qëllim. Nga burimet policore të Vlorës bëhet me dije se në momentin e ndërhyrjes së policisë shtetasi Agron Velaj me precedent penal të mëparshëm nuk gjendej në banesë, ndërsa janë marrë në pyetje familjarët e tij dhe janë sekuestruar dy automjete në pronësi të Velajt.

/Donisa Perseku/ 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
16°/5°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Clear
13°/-1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Pjesërisht vranët
13°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Chance of Shiu!
8°/-2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Clear
10°/1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Clear
14°/3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on November 19, 2017
Overcast
11°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 20, 2017
Pjesërisht vranët
7°/-4°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 21, 2017
Clear
8°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr