Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vlorë, plagos të vëllain me thikë

Vlorë, plagos të vëllain me thikë

0 Komentet 🕔31.07.2013 - 09:26

Një ngjarje e rëndë por fatmirësisht pa viktima është shënuar mbrëmë në Vlorë, në lagjen “1 Maji”.

Burimet zyrtare të policisë së qarkut Vlorë, bënë me dije se është bërë i mundur arrestimi i Ervis Zaçe, 26 vjeç, i cili kishte qëlluar me thikë vëllain e tij F.Zaçe, 16 vjeç.

Dëshmitarë nga vendi i ngjarjes kanë akuzuar 26 vjeçarin E. Zaçe, se krahas vëllait të tij, kërcënonte edhe disa persona të tjerë.

Ndërhyrja e uniformave blu shmangu përkeqësimin e situatës duke shpëtuar 16 vjeçarin dhe arrestimin e vëllait të tij. Ky i fundit kundërshtoi policinë dhe shkoi deri aty sa të përleshej me ta.

Ndërkohë që vëllai i plagosur ndodhet në gjendje të rëndë, pas plagës së marrë në kraharor, policia po vijon punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

/Bekim Bici/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
3°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214