Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vlorë, trageti me 200 pasagjerë nuk lejohet të ankorohet

Vlorë, trageti me 200 pasagjerë nuk lejohet të ankorohet

0 Komentet 🕔19.05.2015 - 10:55

 

Trageti “Red Star” me 200 pasagjerë dhe 50 makina nuk është lejuar të akorohet në portin e Vlorës mëngjesin e sotëm. Burime nga Kapiteneria e portit bëjnë me dije se trageti nuk është lejuar për arsye se nuk ka pasur nuk ka qenë planifikuar për lëvizje. Në bazë të informacineve më të fundit, trageti i nisur nga Brinsizi ndodhet disa milje larg hyrjes në port.

/Objektiv.al/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr