Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vlorë, policia asgjeson 275 lëndë narkotike, një person në pranga

Vlorë, policia asgjeson 275 lëndë narkotike, një person në pranga

0 Komentet 🕔19.08.2014 - 09:53

Vlorë-Policia e Vlorës ka bërë asgjesimin e 275 rrënjë narkotike në disa zona të Vlorës, ku është arrestuar një person.

“Shyqyri Nazif Fakaj, vjec 60 banues në Vlorë pasi nga kontrolli i ushtruar në afërsi të banesës, në fshatin Karbunarë u gjetën 5 rrënjë bimë narkotike të llojit kanabis sativa, me lartësi deri në 2 m”.

Nga ana tjetër në fshatin Gjorm është zbuluar një parcëelë e mbjellë me 185 rrënjë bimë narkotike të llojit Kanabis Stativa. Lënda narkotike arrinte një lartësi prej 1.8 m dhe është koltivuar në tokë me pronësi publike.

Në fshatin Lepenicë u zbulua një parcel me 85 rrënjë bimë narkotike e llojit kanabis sativa. Bima arrinte lartësinë prej 1.8 m dhe është e koltivuar në një pronësi publike.

 

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 18, 2018
Chance of a Thunderstorm
29°/18°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 19, 2018
Chance of a Thunderstorm
32°/18°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Chance of a Thunderstorm
32°/19°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 18, 2018
Thunderstorm
26°/16°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 19, 2018
Chance of Shiu!
22°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/16°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 18, 2018
Chance of Shiu!
27°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 19, 2018
Chance of a Thunderstorm
28°/15°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Pjesërisht vranët
30°/16°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr