Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vlorë, policia arreston 13 afganë në operacionin anti-drogë

Vlorë, policia arreston 13 afganë në operacionin anti-drogë

0 Komentet 🕔16.07.2013 - 08:28

Policia e Vlorës ka arrestuar 13 afganë, të cilët ishin futur ilegalisht në Shqipëri dhe kishin synim Europën. Kjo u realizua nga operacioni antidrogë të filluar gjatë orëve të natës.

Sipas burimeve të policisë së Vlorës, ky operacion është ndërmarrë në bashkëpunim edhe me forcat speciale, policinë kufitare dhe delta forcë antitrafik.

Gjatë kontrollit përveç 13 afganëve, në kontrollin në disa lokale dhe automjete janë arrestuar disa persona për armëmbajtje pa leje.

Në vijim policia pritet të japë më shumjë detaje mbi operacionin  e kryer.

/Rovena Dupi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 19, 2018
Chance of Shiu!
12°/8°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 20, 2018
Shiu!
13°/7°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 21, 2018
Chance of Shiu!
15°/7°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on February 19, 2018
Bore! Showers
2°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on February 20, 2018
Bore!
1°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on February 21, 2018
Bore!
2°/-1°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 19, 2018
Shiu!
8°/3°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 20, 2018
Chance of Shiu!
8°/3°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on February 21, 2018
Overcast
9°/4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr