Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vlorë, mbyllet takimi i parë i qeverisë se re

Vlorë, mbyllet takimi i parë i qeverisë se re

0 Komentet 🕔22.08.2013 - 11:56

Kryeministri Edi Rama  në rrjetin social Facebook ka njoftur për  mbylljen e takimit të parë të qeverisë së re, e cila pritet që të marrë detyrën në shtator .

Ai është shprehur se  “Detyrat janë tonat, pushteti i popullit”.

Rama, në të njëjtën kohë dhe deputet i qarkut Vlorë, ka njoftuar se do të takohet me deputetë socialistë të këtij qarku, ku do të diskutojë për të gjitha nevojat dhe problemet qe ka ky qark. Gjatë ditës, ai do të takojë edhe të zgjedhurit vendorë të qarkut, ku në fokus të bisedimeve do të jetë aksioni i madh, i cili pritet të  fillojë në muajin shtator, për prishjen e ndërtimeve pa leje në të gjithë bregdetin e Vlorës.

/Ariana Saraçi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
25°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/15°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on May 25, 2018
Clear
29°/16°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
26°/14°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
25°/14°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 25, 2018
Thunderstorm
26°/14°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/12°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on May 25, 2018
Clear
27°/13°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr