Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vlorë, grabitja e të moshuarve, policia arreston tre të rinj

Vlorë, grabitja e të moshuarve, policia arreston tre të rinj

0 Komentet 🕔03.09.2013 - 09:26

Vlorë-Policia ka identifikuar të rinjtë të cilët dyshohen për grabitjen me dhunë të dy të moshuarve ditën e 31 gushtit.

Burime nga policia bëjnë me dije se është ndaluar Agludo Lefter Fistaj 24 vjeç, Arbër Esat Fishaj, 20 vjeç në fshatin Dukat Fushë, Orikum  dhe Bledar Yrjet Çunaj, 24 vjeç banues në Orikum.

Tre të rinjtë kanë hyrë në banesën e të moshuarve dhe pasi kishin goditur 80-vjeçarin kishin marrë paratë që gjendeshin në shtëpi. Sipas të moshuarve Lace Hibroj 80 vjecc dhe Selvije Hibroj, grabitësit kishin marrë një shumë prej 60 mijë lekësh.

Pas arrestimit policia po punon edhe për zbardhjen e disa vjedhjeve të kryera prej tyre në qytetin e Orikumit.

/Rovena Dupi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
12°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
11°/1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Shiu!
11°/4°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
4°/-3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Pjesërisht vranët
5°/-5°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-3°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
2°/-8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Pjesërisht vranët
2°/-5°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214