Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vlorë, arrestohet 21 vjeçari, autor i 25 vjedhjeve

Vlorë, arrestohet 21 vjeçari, autor i 25 vjedhjeve

0 Komentet 🕔18.12.2013 - 13:41

Sot u bë i mundur arrestimi i një të riu të shpallur më parë në kërkim për 25 vjedhje në qytetin bregdetar të Vlorës.

Sipas policisë së këtij rrethi i akuzuari në fjalë është Gentian Kiptiu 21 vjeç, lindur dhe banues në lagjen “Hajro Çakërri” të qytetit të Vlorës.

Burime të tjera zyrtare nga blutë e këtij rrethi pohuan se Kiptiu ka kryer veprat penale në bashkëpunim me 3 persona të tjerë.  Duke plaçkitur kështu rreth 25 banesa, lokale dhe ambjente të ndryshme me aktivitete tregtare.

Operacioni i emërtuar  “Kuadër”  bëri të mundur kapjen e 2 prej anëtarëve të këtij grupi ndërkohë që po punohet ende për kapjen e dy të tjerëve. Gjithashtu deri më tani është identifikuar pjestari i tretë me iniciale K.Ç.

/Erzen Carja/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-5°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-7°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
Array°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214