Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vllaznia, në skuadër do të ketë prurje të reja

Vllaznia, në skuadër do të ketë prurje të reja

0 Komentet 🕔22.07.2013 - 13:28

Olsi Gocaj, Klodian Semina, Arsen Sykaj dhe dyshja tjetër Shkodrane që sezonin e kaluar ka qenë pjesë e po këtij grupi, Alsid Tafili e Ndriçim Shtubina janë afrimet e para të Vllaznisë.

Lojtarët prej ditësh i kanë thënë “po” ofertës së kuqebluve. Pavarësisht se nuk është gjithçka zyrtare, çështja e kalimit të këtyre futbollistëve pranë Vllaznisë është e përfunduar.

Dje ata kanë qenë edhe pjesë e stërvitjes me pjesën tjetër të grupit. Janë këto pesë afrimet e para, të cilat sipas drejtuesve janë zgjedhjet e duhura për këtë skuadër. Pas konfirmimit të tyre dhe trajnerit të ri, pritet që të zyrtarizohen edhe blerje të tjera, sipas preferencave që do të ketë kreu i ri i stolit.

/Klajdi Lleshi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Overcast
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Clear
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-2°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-5°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214