Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vidhen zyrat e Komunës Bubullimë në Lushnje!

Vidhen zyrat e Komunës Bubullimë në Lushnje!

0 Komentet 🕔17.12.2013 - 14:27

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Komunën e Bubullimës në Lushnje. Persona ende të paidenifikuar kanë hyrë në mënyrë të fshehtë në zyrat dhe kanë batisur dhe vjedhur.

Ata kanë vjedhur, duke thyer xhamat dhe ngjarja është zbuluar sot kur puntorët kanë shkuar në punë dhe janë përballur me situatën e rëndë, dhe kanë njoftuar nenjëherë forcat policore.

Dëmtime të mëdha kanë pësuar zyrat e Financës dhe Arshivës. Ende nuk dihet dëmi i shkaktuar dhe shuma e vjedhur tek Financa.

Policia po punon për mbledhjen dhe verifikimin e provave në vendngjarje, si dhe identifikimin e kapjen e autorëve.

/Redjon Shtylla/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/2°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
0°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Ice Pellets
1°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214