Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vidal sërish me probleme fizike

Vidal sërish me probleme fizike

0 Komentet 🕔10.09.2014 - 14:10

Pas problemeve me gjurin, futbollisti kilian është kthyer në qendrën stërvitore Vinovo, por pa u stërvitur.

Arturo Vidal nuk po gjen paqe. Pas problemeve me gjurin, futbollisti kilian është kthyer në qendrën stërvitore Vinovo, por pa u stërvitur me skuadrën për shkak të një shqetësimi që ka ndierë në pjesën e pasme të kofshës së djathtë. I sapokthyer nga impenjimet me kombëtaren latinoamerikane, Vidal do t’u nënshtrohet ekzaminimeve të mëtejshme për të vlerësuar gjendjen e tij si dhe mundësinë e aktivizimit në sfidën e fundjavës me Udinesen, apo në përballjen me Malmoen në Champions League.

Sikurse njofton vetë klubi bardhezi, vetëm gjatë kësaj të mërkure do të mësohet dicka më shumë për gjendjen e Vidal, me Allegrin që kryqëzon gishtat për ta patur sa më shpejt nën urdhrat e tij 27-vjecarin, që mbetet një nga pikat më të forta të kampionëve të Italisë. Në dispocion të Allegrit janë rikthyer futbollisti zvicëran Lihshtajner, Caceres dhe talenti francez Coman.

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr