Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

“Viber” tashmë edhe në PC

“Viber” tashmë edhe në PC

0 Komentet 🕔10.05.2013 - 18:28

Besoj se të gjithë e njohin “Viber-in”. Është një ndër aplikacionet më të përdorura të mesazheve, duke përfshirë Whats App, Line, WeChat. “Viber” sapo ka bërë një përmirësim të madh duke përfshirë shërbimet përtej celularëve.

Ky i fundit është lançuar të martën në IOS dhe ANDROID, por gjithashtu është lançuar në PC dhe MAC për të parën herë.

Viber për Mac dhe Windows na lejon të dërgojmë mesazhe falas dhe të bëjmë telefonata falas drejt përdoruesve të tjerë Viber, në çdo pajisje tjetër që u mundësohet përdorimi i Viberit.

Disa veçori rreth Viberit:

1-Kualitet më të mirë të telefonatave
2-Telefonata me pamje
3-Mesazhe dhe foto-mesazhe
4-Biseda në grup
5-Pa regjistrim, fjalekalim, apo ftesa të dërguara
6-Telefonatat dhe mesazhet tranferohen direkt në PC ose Mac

Viber sinkronizon të gjitha kontaktet, mesazhet dhe kronologjinë e telefonatave me pajisjen tuaj mobile. Biseden e lënë përgjysmë nga celulari juaj mund ta kaloni dhe ta vazhdoni në kompjuter, etj.

Për të shkarkuar Viberin ne PC ndiqni linkun e mëposhtëm.

http://www.viber.com/products/mac/

 

/Altin Tufa/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/2°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
0°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Ice Pellets
1°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214