Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vetvritet 23-vjeçari, dhunohej nga pronari grek

Vetvritet 23-vjeçari, dhunohej nga pronari grek

0 Komentet 🕔08.07.2013 - 19:31

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Gramshit, ku 23-vjeçari, Aurel Dollaga i ka dhënë fund jetës  së tij duke konsumuar një sasi të konsiderueshme fotoksine.

Arsyeja se pse ai i ka dhënë fund jetës ka qenë  gjendje e rënduar psikologjike, për shakak se është dhunuar nga pronari i tij sepse kishte kërkuar të paguhej për punën e kryer në Greqi.

Ai  ishte kthyer nga Greqia në janar të këtij viti, ku jetonte prej vitesh i sëmurë mendërish si pasoje e dhunës së ushtruar.

Tentativat për shërimin e dajlit kanë qenë të shumta, fillimisht ai qëndroi i shtruar në Spitalin Psikiatrik në Tiranë për rreth dy javë, por më pas u dërgua në banesën e tij në Gramsh ku kurohej sistematikisht.

Ditën e sotme, pasi ka ngrënë drekë dhe ka marrë ilaçet me të cilat kurohej, i riu ka dal nga shtëpia dhe ka gëlltitur fotoksinën, të cilën e kishte blerë vetë ditën e shtunë në tregun e kafshëve.

Ai u gjet në gjendje të rënduar nga prindrit e tij , të cilët e kanë dërguar menjëherë në spital, por ka qenë e kotë pasi ai ka ndërruar jetë vetëm disa orë më pas.

/Elona Tereziu/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/2°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
0°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Ice Pellets
1°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214