Vetëvaret 37 vjeçari në Fier

0

Policia e Fierit ka gjetur të vetëvarur një 37 vjeçar ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Metaj, dhe kufoma është gjetur në tokat e tija.

Trupi i pa jetë i 37 vjeçarit me iniciale B.D, u gjet i pajetë nga familjarët e tij, i varur në një pemë.

Sipas oraganeve spitalore kufoma nuk kishte shenja në trup dhe mendohet se këtë akt e ka bërë sepse vuante nga depresioni sepse edhe më parë kishte shfaqur probleme të tilla mendore.

/Redjon Shtylla/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here