Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vendoset në Prishtinë shtatorja e Presidentit Rugova

Vendoset në Prishtinë shtatorja e Presidentit Rugova

0 Komentet 🕔27.09.2013 - 08:24

Shtatorja e ish-presidentit të Republikës së Kosovës Ibrahim Rugova do të vendoset sot para kuvendit në Prishtinë.

Në ceremonin e mbërritjes së shtatores së presidentit historik do të jenë të pranishëm qytetarë të shumtë, http://cialisgeneric-treated.com/ si dhe personalitete politike si, kryetari i LDK-së dhe i Prishtinës, cialis generic Isa Mustafa, Deputeti i

Kuvendit të Kosovës, Ismet Beqiri, kryetari

i Komunës së Podujevës, Agim Veliu etj.

Kjo canadian pharmacy viagra 100mg shtatore e bronztë me një lartësi 4.20 metra është punuar nga skulptori Julian Mucollari në fondrinën e veprave të artit, Tiranë.

Drejtoresha e Drejtorisë së Kulturës, Rinisë dhe sporteve e cila ka http://genericviagra-edtreatment.com/ përcjellë edhe rrugëtimin e shtatores nga Tirana e ka cilësuar si një ditë të madhe historike për Kosovën.

/Elona Tereziu/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
2°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214