Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Vendimi i Angelina Jolie për fëmijët xhindos Brad Pitt-in

Vendimi i Angelina Jolie për fëmijët xhindos Brad Pitt-in

0 Komentet 🕔09.01.2019 - 10:46

Divorci i dy yjeve hollivudianë ngjason si luftë. Pas përplasjeve të shumta që Angeline Jolie dhe Brad Pitt kanë pasur gjatë divorcit të tyre të stërgjatë, së fundmi ata kanë pasur një mosmarrëveshje të re në lidhje me fëmijët e tyre.

Shkak është bërë fakti që Jolie ka zgjedhur që fëmijët të dilnin për të bërë pazar të shoqëruar nga një truprojë, ndërkohë që këtë punë fare mirë mund ta bënte babai i tyre. Burime pranë Brad Pitt kanë bërë të ditur që aktori është xhindosur nga ky vendim i ish-bashkëshortes.

“Pjesa më e keqe e divorcit për Brad-in nuk ishte humbja e Angelina-s, por pamundësia për të parë fëmijët çdo ditë. Ai është i mërzitur që nuk mund të ketë një rol më të madh në rritjen e fëmijëve dhe nuk i pëlqen që fëmijët të kalojnë shumë kohë me truprojat dhe asistentët e Jolie dhe që ai nuk i takon. Brad nuk e pëlqen idenë që fëmijët e tij kalojnë kaq shumë kohë me të panjohur”, është shprehur burimi.

/N.Dragoti/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
2°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214