Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Uji i pijshëm, tani më shtrenjtë për disa qytete

Uji i pijshëm, tani më shtrenjtë për disa qytete

0 Komentet 🕔06.01.2014 - 16:29

Duke filluar që nga ky muaj, banorët http://sildenafilgeneric-bestrx.com/ e Korçës, sildenafil in romania Lezhës, mexican pharmacy Gjirokastrës, Ersekës, Sarandës dhe Pukës do të paguajnë më shumë lekë për ujin e pijshëm.

Këtë gjë e bën të ditur Enti Rregullator, që ka miratuar tafifat e http://viagraforwomentreated.com/ reja të ujit të pijshëm për këta operatorë ujësjellës-kanalizimesh, ku është parashikuar rritje për tre kategoritë e konsumatorëve, qytetarë, biznese dhe buxhetorë. Ndërkohë, që rritje tarife mexican pharmacy është miratuar edhe për largimin e ujrave të ndotura. Kreu i ERRU, Avni Dervishi, është shprehur se vendimi është marrë në bazë sildenafiloverthe-counter.com të performancës që kanë pasur deri më tani shoqëritë dhe të projekteve të cialis pills investimeve që ato kanë me buy female viagra qëllim përmirësimin e cilësisë.

Gjithashtu, Dervishi ka theksuar se, nëse shoqëritë nuk përmbushin objektivat, do të parashikohen penalizime deri në reduktim të tarifave. Ndërkaq, duke marrë parasysh vështirësitë financiare ku ndodhen kompanitë, Komisioni Kombëtar Rregullator ka cialis coupons miratuar uljen e pagesa rregullatore të shoqërive, përfituese e të cilave janë vetëm operatorët 150mg sildenafil që marrin tarifa të reja diferença entre tadalafil e sildenafil për vitin 2014.

Ndërsa, për Tepelenën, Enti ka marrë vendim për mos ndryshim të tarifave, ndërsa tre qytetet e tjera, Lushja, Fieri, Berat-Kuçova janë në proces dhe kanë afat deri më 31 Mars për plotësim dokumentacioni.

/Xhevahir Qardaku/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr