Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

UEFA vendos: Shqipëria humbet 3-0

UEFA vendos: Shqipëria humbet 3-0

0 Komentet 🕔24.10.2014 - 08:44

Ashtu siç parashikohej, Shqipëria nuk ka marrë vendimin që priste nga Komisioni i Disiplinës pranë UEFA-s. Kombëtarja kuqezi e ka humbur 3-0 në tavolinë ndeshjen e ndërprerë ndaj Serbisë.

Komisioni i Disiplinës vendosi gjithashtu që Serbisë ti hiqen tre pikë dhe të luajë dy ndeshje pa tifozë.

Ndërsa si FSF ashtu edhe FSHF janë gjobitur me 100 mijë euro. Me fiksimin e rezultatit të ndeshjes, në klasifikimin e grupit I nuk ndryshon asgjë. Shqipëria mbetet në kuotën e katër pikëve së bashku me Danimarkën, ndërsa Serbia me vetëm 1 pik.

 /Objektiv.al/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr