Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Tregu valutor, euro në nivelin më të lartë të gati tre muajve

Tregu valutor, euro në nivelin më të lartë të gati tre muajve

0 Komentet 🕔21.09.2013 - 08:21

Në tregun valutor vendas u vu re një rritje e menjëhershme e euros, duke u këmbyer në fund të javës me 140.95 lekë, niveli më i lartë që online pharmacy viagra nga fundi i qershorit. Monedha e përbashkët këmbehej me 140.3 lekë.

Dollari, i online viagra cili të enjten zbriti në kuotën e 103.94 lekëve, vetëm një ditë më pas shënoi rritje të buy generic viagra online fortë dhe të papritur, në 104.3 lekë.

Agjentët e tregut valutor viagra wirkung pohojnë se arsyet e forcimit të euros lidhen si me faktorë të brendshëm ashtu dhe të jashtëm.

discount pharmacy

Në bursat ndërkombëtare, euro u forcua ndaj dollarit ne nivelin e 1.35 USD, donde puedo comprar cialis pasi Rezervat Federale të SHBA-ve në mënyrë të papritur njoftuan të mërkurën vonë se nuk do të fillonin shkurtimin stimujve, ndryshe nga sa ishin pritshmëritë e tregut.

Euro po tregtohet ndaj dollarit në tregjet ndërkombëtare në nivelin më të lartë cheap online pharmacy të shtatë muajve. Ekspertët e tregut pohojnë se ky është rikthim në çmime normale, pas mbarimit të efekteve sezonale.

/Sonila Qazimi/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Overcast
10°/3°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Chance of Shiu!
15°/8°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
15°/6°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore!
-1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-6°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Ice Pellets
2°/-2°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/0°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214