Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Tregtarët shqiptarë dhe kosovarë kundër barrierave doganore

Tregtarët shqiptarë dhe kosovarë kundër barrierave doganore

0 Komentet 🕔28.08.2013 - 10:33

Përfaqësues të bizneseve nga Shqipëria dhe Kosova kanë vijuar protestën kundër masava të marra dhe barrierave, që doganat e shtetit të Kosovës po vendosin ndaj të gjitha bizneseve të të dyja shteteve.

Në pikën kufitare të Morinës mbi 250 mjete janë bllokua dhe sipas këshillit organizativ të protestës,  këto masa favorizojnë prodhimet që vijnë nga shteti serb.

/Ariana Saraçi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr