Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Tre aksidente,1 i vdekur dhe 3 te plagosur

Tre aksidente,1 i vdekur dhe 3 te plagosur

0 Komentet 🕔01.01.2014 - 14:08

Një person humbi jetën dhe tre të tjerë u plagosën pas tre aksidenteve automobilistike të ndodhura në orët e para të vitit të ri në Tiranë.

Aksidenti i parë ndodhi në autostradën që lidh Tiranën me Durrësin ku një automjet me targa italiane EH 381 GJ u përplas me trafikndarësen duke lënë të vdekur 60 vjeçarin Gëzim Rexha.

Aksidenti tjetër ndodhi pranë ish-restorant ‘Durrësit’, ku automjeti me të cilin po udhëtonin dy persona është përplasur me një shtyllë. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy personat të cilët janë dërguar në spitalin ‘Nënë Tereza’ dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë rreth orës 10:00 të paradites së sotme po në autstradën Tiranë- Vorë, në kilometrin e nëntë, një automjet me targa të Elbasanit ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi Fatjon Muçkollari

/Sonila Duka/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
28°/17°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
23°/15°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of Shiu!
25°/14°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/13°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
24°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/13°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/12°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr