Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Transportonte drogë, e kap policia italiane

Transportonte drogë, e kap policia italiane

0 Komentet 🕔06.08.2013 - 11:29

Policia italiane ka arrestuar një shqiptar i cili ka qenë duke transportuar marijuhanë.

Shqiptari, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, kishte hyrë në Itali nga Greqia dhe kishte në makinën e tij me targa shqiptare 16 kg drogë të tipit marijuhanë.

Droga ishte e ndarë në 14 pako dhe ishte fshehur në një fund të dyfishtë të krijuar nën makinë. Sasia e drogës dhe automjeti u sekuestruan nga policia italiane nën cilësinë e provës materiale.

/Romina Qama/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr