Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Transplanti kompleks, 37-vjeçari me fytyrë të re

Transplanti kompleks, 37-vjeçari me fytyrë të re

0 Komentet 🕔29.06.2013 - 11:20

Mjekët kanë kryer një prej transplanteve më komplekese në histori dukë i dhënë  Richard Norris, 37 vjeçarit një fytyrë tërësisht te re ,të pajisur me tiparr, dhëmbë, gjuhë dhe nofulla të reja.

37 vjeçari pas një aksidenti më armë gjahu në vitin 1997 kishte pësuar një aksident të tmerrshëm dhe për 16 vitet e fundit ka jetuar si vetmitar, fshehur pas një maske duke dal për Pazar vetëm gjatë natës.

Mjekët me transplantin e realizuar kanë mundur t’i kthejne  Richard Norris-it një fytyrë të re.

/Enkeleda Cami/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Overcast
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Clear
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore! Showers
-2°/-10°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214