Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Trajneri i Liverpulit thur elozhe për Starridge

Trajneri i Liverpulit thur elozhe për Starridge

0 Komentet 🕔15.05.2013 - 09:57

Brendan Roxhers beson se sulmuesi Daniel Starridge mund të plotësoje potencialin e tij dhe të rënditet në krye të sulmuesve më të mirë në Evropë.

Ish-futbollisti i Çelsit dhe Mançester Junajtid ka udhehequr sulmin e Liverpulit, ndërkohë që Luis Suarez mungon për shkak pezullimi.

Tregolëshi i shënuar të dielën ka bërë që menaxheri i tij t’i drejtohet me lëvdata të mëdha. Ai e sheh Starridge në majat e futbollit Evropian brenda pak vitesh.

“Kam mbetur i impresionuar nga Daniel Starridge. Ai është një lojtar i ri që premton shumë për të ardhmen dhe i ka të gjitha cilësitë për t’u bërë një nga sulmuesit më të mirë në futbollin evropian” , është shprehur Brendan pas fitores së Liverpulit 3-1 përballë Fulhamit.

“Jemi shumë  të entuziazmuar. Ne ishim shumë kreativë. Shënuam tre por mund të shënonim akoma më shume. Ishte një pjesë e dytë magjike, – ka vazhduar ai. – Mendoj se sezonin tjeter do ndërtojmë një skuadër që të jetë konkuruese në 4-tërshen e parë”.

/Blerand Ismaili/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Pjesërisht vranët
15°/5°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Shiu!
13°/6°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
12°/3°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore! Showers
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
1°/-3°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Ice Pellets
2°/-2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Overcast
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
4°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214