Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Trafik lëndësh narkotike, arrestohet një i ri në Durrës

Trafik lëndësh narkotike, arrestohet një i ri në Durrës

0 Komentet 🕔15.08.2013 - 09:55

Një 23-vjeçar është arrestuar sot në mëngjes nga policia e portit të Durresit, teksa po tentonte të transportonte drogë drejt Italisë.

Pas kontrollit të bërë në automjetin e tij, u gjetën 12 pako me lëndë narkotike të llojit heroinë dhe kanabs sativa. Drejtoria e policisë së qarkut Durrës njofton se lënda kishte si destinacion Barin e Italisë.

hetimet për zbardhjen e mëtejshme të ngjarjes dhe dënimin e të riut do të zhvillohen nga Prokuria e Krimeve të Rënda Tiranë.

/Romina Qama/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
13°/6°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Shiu!
11°/2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Clear
11°/-2°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Pjesërisht vranët
7°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Chance of Shiu!
6°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Clear
4°/-3°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
8°/-1°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Ice Pellets
4°/1°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 22, 2018
Pjesërisht vranët
3°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr