Topi mesazh urimi për besimtaret myslimanë

0

Ish-presidenti Shqipërisë  Z. Bamir Topi ka uruar gjithë besimtarët myslimanë me rastin e Fitër Bajramit përmes një statusi në rrjetit e tij social Facebook.

Në faqen e tij zyrtare Topi shkruan:

Të dashur miq,

Sot në ditën e Fitër Bajramit dëshiroj t’ju uroj nga zemra të gjithë besimtarëve myslimanë:  “Gëzuar festën” ! Më shumë mbarësi, shëndet dhe paqe në çdo familje shqiptare!

 /Sonila Qazimi/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here