Topalli thyen heshtjen

0

Kryetarja në largim dhe njëkohësisht nënkryetarja e Partisë Demokratike të Shqipërisë, ka thyer heshtjen përmes një statusi në rrjetin social fejsbuk (facebook).

Pas shumë shkrimeve në rrjetet sociale dhe në gazeta, “Shkodra flaku tutje Topallin.”  Ajo ka falenderuar militantët, mbështetësit dhe votuesit e Partisë Demokratike.

Këtë “dalje” të parë pas humbjes, znj.Topalli e bëri nëpërmjet faqes së saj zyrtare në fejsbuk (facebook).

Jozefina Topalli ka postuar profilin e saj në fejsbuk (facecook) një mesazh falemderimi  : “Falenderim dhe mirënjohje për çdo militant, anëtar, simpantizant e votues të Partisë Demokratike! Faleminderim dhe mirënjohje për mundin, përkushtimin dhe përgjegjshmërinë absolute me të cilën mbrojtët alternativën dhe votën tonë. Me mirënjohje të pafund. Jozefina.”

/Bekim Bici/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here