Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Topalli thyen heshtjen

Topalli thyen heshtjen

0 Komentet 🕔26.06.2013 - 11:01

Kryetarja në largim dhe njëkohësisht nënkryetarja e Partisë Demokratike të Shqipërisë, ka thyer heshtjen përmes një statusi në rrjetin social fejsbuk (facebook).

Pas shumë shkrimeve në rrjetet sociale dhe në gazeta, “Shkodra flaku tutje Topallin.”  Ajo ka falenderuar militantët, mbështetësit dhe votuesit e Partisë Demokratike.

Këtë “dalje” të parë pas humbjes, znj.Topalli e bëri nëpërmjet faqes së saj zyrtare në fejsbuk (facebook).

Jozefina Topalli ka postuar profilin e saj në fejsbuk (facecook) një mesazh falemderimi  : “Falenderim dhe mirënjohje për çdo militant, anëtar, simpantizant e votues të Partisë Demokratike! Faleminderim dhe mirënjohje për mundin, përkushtimin dhe përgjegjshmërinë absolute me të cilën mbrojtët alternativën dhe votën tonë. Me mirënjohje të pafund. Jozefina.”

/Bekim Bici/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
10°/3°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Shiu!
15°/8°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
15°/6°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore!
-1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-6°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Ice Pellets
2°/-2°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/0°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214