Toni Bler mbërrin sot në Tiranë

0

Ish-kryeministri britanik dhe këshilltari i kryeministrit shqiptar, Toni Bler, mbërrin sot për një vizitë në Tiranë. Fillimisht z. Bler do të zhvillojë një takim me kryeministrin Rama dhe pas këtij takimi do të mbahet edhe një konferencë e përbashkët për shtyp.

Toni Bler ishte dje i pranishëm në Shkup, me rastin e mbajtjes së festivalit paqësor ballkanik, “Sahara”.

/Objektiv.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here