Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Toni Bler mbërrin sot në Tiranë

Toni Bler mbërrin sot në Tiranë

0 Komentet 🕔03.10.2013 - 07:45

Ish-kryeministri britanik dhe këshilltari i kryeministrit shqiptar, Toni Bler, mbërrin sot për një vizitë në Tiranë. Fillimisht z. Bler do të zhvillojë një takim me kryeministrin Rama dhe pas këtij takimi do të mbahet edhe një konferencë e përbashkët për shtyp.

Toni Bler ishte dje i pranishëm në Shkup, me rastin e mbajtjes së festivalit paqësor ballkanik, “Sahara”.

/Objektiv.al/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr