Tiranë, zhduket 16 vjeçarja prej 4 ditësh

0

Tiranë-Një adoleshente 16 vjeçare e identifikuar si Xhensida K. rezulton e zhdukur prej 4 ditësh.

Familjarët kanë bërë denoncimin në komisariatin nr 6, por ende pa rezultat.

Sipas të atit adoleshentja është zhukur që prej datës 20 korrik nga banesa dhe nuk është kthyer më që nga ajo ditë. Policia ka nisur kërkimet për gjetjen e saj.

/Rovena Dupi/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here