Tiranë, vritet me 6 plumba pronari i një autoshkolle

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet në rrugën ” Hoxha Tahsim”, ku si pasojë e një shkëmbimi me armë zjarri ka humbur jetën Luigj Dukagjini.

Fillimisht mendohej se viktima ishte plagosur por ai ka gjetur vdekjen gjatë transportimit për në Spitalin Ushtarak. Dukagjini u qëllua me 6 plumba teksa po dilte nga banesa e tij.

Ndërkohë, policia po heton për zbardhjen e rrethanave të  ngjarjes dhe kapjen e autorit.

/Muzafere Dema/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here