Tiranë, vdes në spital biznesmeni i kazinove

0

Elvis Doci, 34 vjec, ka humbur jetën sot në mëngjes në spitalin ushtarak në Tiranë, pasi kishte marrë dy plagë me armë zjarri mbrëmjen e djeshme. Burimet policore bëjnë të ditur se biznesmeni i kazinove nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të marra.

Elvis Doci dhe xhaxhai i tij Ali Doci, ishin duke ecur me makinen me targa AA777FH tek Komuna e Parisit ne kohen qe dy persona u afruan me nje motor Scooter dhe qelluan disa here me arme ne drejtim te tyre.
Si pasoje e te shtenave mbeten te plagosur dy personat ne makine ndersa i riu ka gjetur vdekjen sot ne spital. Policia nuk ka ende te dhena per autoret e krimit ndonese po hetohet ne disa pista qe lidhen me konflikte te shtetasit Elvis Doci.

/Elta Liksenaj/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here