Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Tiranë: Vdes 50-vjeçari, ekzekutohet me 9 plumba

Tiranë: Vdes 50-vjeçari, ekzekutohet me 9 plumba

0 Komentet 🕔14.07.2013 - 21:10

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur  pak minuta më parë, pranë shkollës “Partizani” në Tiranë, ku një person është vrarë me armë zjarri.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe bën të ditur se viktima ka marrë 9 plumba në trup dhe ka ndërruar jetë menjëherë.

Viktima Edmond Dervishi rreth 50 vjeç, është ekzekutuar në hyrje të pallatit ku jetonte.

Sipas policisë ai është ekzekutuar me nëntë plumba pistolete nga disa persona që udhëtonin me një makinë tip ‘Benz’ i zi.

Janë ende të paqarta shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë, ndërsa autorët janë larguar menjëherë në drejtim të paditur.

Menjëherë pasi kanë mësuar për ngjarjen e rëndë kanë dalë jashtë edhe familjarët e viktimës, gruaja, dhe prindërit e tij, të cilat janë shokuar nga ngjarja tragjike e familjarit të tyre.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

/Sonila Qazimi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-5°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-7°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
Array°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214