Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Zjarri përfshin Pediatrinë në QSUT

Zjarri përfshin Pediatrinë në QSUT

0 Komentet 🕔03.07.2013 - 12:41

Reparti i Pediatrisë në qendrën spitalore ‘Nënë Tereza” në Tiranë është përfshirë nga zjarri mesditën e sotme.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot në brendësi të bodrumit të Pediatrisë, ku fatmirësisht nuk janë shënuar viktima por vetëm dëme materiale.

Kjo ngjarje ka krijuar panik dhe tension tek pacientët dhe familjarët e tyre, të cilët janë nxjerrë menjëherë  në oborr.

Flakët e zjarrit nuk kanë qenë tëpër të mëdha, por tymrat dhe gazrat kanë bërë që punonjësit e zjarrfikësve dhe policia të evakuojnë fëmijët dhe stafin jashtë ambienteve të Pediatrisë.

Menjëherë pas shuarjes së zjarrit policia ka nisur mënjëherë hetimet për të zbuluar shkaqet e ngjarjes.

/Sonila Qazimi/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-5°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-7°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
Array°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214