Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Tiranë,  një banesë përfshihet nga flakët

Tiranë, një banesë përfshihet nga flakët

0 Komentet 🕔11.06.2014 - 09:44

Sot pas mesnate, një zjarr i papritur ka përfshirë një shtëpi pranë zonës së elektrikut në Tiranë.

Si pasojë e flakëve  kanë mbetur të plagosur babë e bir. Kryefamiljari bashkë me djalin e tij janë shpëtuar nga shërbimi zjarrfikës, të cilët neutralizuan menjëherë flakët.

Të lënduarit po marrin ndihmë mjëkësorë në spital dhe raportohet se janë jashtë rrezikut për jetën. Dëmet material janë të konsiderueshme.

Nga të dhënat paraprake, dyshohet se shkak i zjarrit ka qenë një shkëndijë elektrike. Ndërkohë, vijojnë hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

/Enerida Malo/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr