Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Tiranë, motori përplas një grua dhe dy fëmijët e saj

Tiranë, motori përplas një grua dhe dy fëmijët e saj

0 Komentet 🕔30.06.2013 - 07:55

Një aksident i trefishtë ka ndodhur në periferi të Tiranës,  një motor  ka përplasur një grua bashkë me dy fëmijët të vegjël. Mësohet se , 38-vjeçari Alfred Kuliçi mbrëmjen e djeshme ka përplasur me motor Fatbardha Isufin dhe dy fëmijët e saj, burime nga policia theksojnë se ngjarja  ka ndodhur në Babrru, rreth orës 20:00.

Ndërkaq, burimet nga vendi i ngjarjes bëjnë të ditur se drejtuesi i motorrit është përpjekur që të shmangë ngjarjen , duke përplasur edhe vete kokën në tokë.

Të plagosurit janë dërguar menjëherë në spitalin ushtarak  ku po marrin dhe mjekimin e nevojshëm mjeksor, ndërkohë policia po punon për zbardhjen e aksidentit.

/Erilda Sulika/                

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
9°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
10°/-2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
11°/-1°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Overcast
-2°/-4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-9°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
1°/-7°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
0°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-10°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214