Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Tiranë, katër persona i grabisin me dhumë motorin një të riu

Tiranë, katër persona i grabisin me dhumë motorin një të riu

0 Komentet 🕔20.08.2013 - 11:20

Katër persona kanë terrorizuar në mes të Tiranës një djalë të ri, pasi kanë ushtruar dhunë, e kanë plaçkitur.

Autorët e grabitjes arritën t’i marrin me dhunë 28 vjeçarit me iniciale, G.L, një motor të markës Suzuki V Strom 650, i cili ishte me ngjyrë të zezë dhe me targa greke. Ngjarja ka ndodhur në mesditë, në rrugën “Nikolla Tupe”, pranë ish-Bllokut në kryeqytet.

Pas marrjes së motorit me dhunë, i riu ka lajmëruar forcat e policisë, të cilat kanë mbërritur në vendngjarje. Ato thanë se po punohet për të arritur në identifikimin dhe kapjen e tyre të menjëhershme.

/Bekim Bici/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
9°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
10°/-2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
11°/-1°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Overcast
-3°/-5°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-9°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
1°/-8°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
0°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-10°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214