Tiranë, gjendet një person i pajetë në Lumin e Lanës

0

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm poshtë urës së Lanës në kryeqytet.

Sipas burimeve policore viktima i përket komunitetetit rom, ndërsa indentiteti nuk bëhet ende i ditur.

Viktima dyshohet të jetë mbytur në mënyrë aksidentale në ujrat e lumit Lanë.

Ndërkohë,  në vendngjarje ndodhen forcat e policisë dhe ekspertë, për zbulimin e shkaqeve të plota të ngjarjes.

/Elona Tereziu/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here