Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Tiranë, gjendet  një person i pajetë në Lumin e Lanës

Tiranë, gjendet një person i pajetë në Lumin e Lanës

0 Komentet 🕔15.01.2014 - 09:50

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm poshtë urës së Lanës në kryeqytet.

Sipas burimeve policore viktima i përket komunitetetit rom, ndërsa indentiteti nuk bëhet ende i ditur.

Viktima dyshohet të jetë mbytur në mënyrë aksidentale në ujrat e lumit Lanë.

Ndërkohë,  në vendngjarje ndodhen forcat e policisë dhe ekspertë, për zbulimin e shkaqeve të plota të ngjarjes.

/Elona Tereziu/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr