Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Tiranë: Drejtoria e Tatimeve, faqja e deklarimeve s’funksionon

Tiranë: Drejtoria e Tatimeve, faqja e deklarimeve s’funksionon

0 Komentet 🕔15.07.2013 - 09:13

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve në Tiranë njofton gjithë taksapaguesit se faqja e deklarimeve nuk funksionon.

Shkaku kryesor është bërë një problem teknik në sistemin kompjuterik.

Drejtoria e Tatimeve bën me dije të gjithë qytetarët se ka marrë të gjitha masat e mundshme dhe pritet që problemi teknik do të zgjidhet sot.

/Sonila Qazimi/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr