Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Tiranë, dështon misioni i dy grabitësve me pistoleta lodër

Tiranë, dështon misioni i dy grabitësve me pistoleta lodër

0 Komentet 🕔12.01.2015 - 13:59

Dy persona të maskuar dhe “të armatosur” me pistoleta lodër tentuan që të grabisin një argjendari në Bulevardin “Zogu i Parë” në Tiranë.

Burime nga Policia e Tiranës bëjnë të ditur se grabitësit janë larguar nga vendi i ngjarjes pa përmbushur misionin e tyre, sapo janë diktuar nga forcat e sigurisë.

Një prej autorëve është kapur në flagrancë nga një njësi e forcave “Shqiponja” pa arritur dot të largohet nga vendi i ngjarjes. Grabitësi i arrestuar është 17-vjeçari Mateo Th., ndërkohë nga policia theksohet se po vijojnë kërkimet për grabitësin tjetër.

Pas ndalimi të njërit prej grabitësve u verifikua edhe se arma që ai posedonte ishte një pistoletë çakmak, gjithashtu iu sekuestruan në cilësinë e provës materiale edhe maska, një palë dorashka dhe celulari. 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-5°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-7°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
Array°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214