Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Tiranë, autobusëve “shekullorë” u vjen fundi

Tiranë, autobusëve “shekullorë” u vjen fundi

0 Komentet 🕔25.04.2013 - 13:21

Tiranë – Dita e sotme është një motiv lumturie për udhëtarët e linjës Kombinat-Kinostudio, pasi autobusët “shekullorë” të kësaj linje do të hiqen nga qarkullimi.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Lulëzim Basha, deklaroi se sot janë vënë në shërbim të qytetarëve 20 autobusë të rinj. Autobusët e rinj do të zëvendësojnë autobusët e vjetër të ndërmarrjes së transportit publik.

Në ditët në vijim pritet të shtohen dhe 16 autobusë të tjerë, duke afruar një shërbim të kënaqshëm për të gjithë banorët e Kinostudios dhe Kombinatit.

Autobusët do të shërbejnë pa ndërprerje në këto orare: Në verë, nga ora 5:00-24:00, dhe gjatë dimrit nga ora 5:30-23:00.

/Bronilda Dedja/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Shiu!
14°/5°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Chance of Shiu!
13°/2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
14°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Bore!
2°/-1°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Overcast
3°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore!
1°/-3°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Pjesërisht vranët
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Mostly Cloudy
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
3°/-2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214