Tiranë, arrestohet vajza që dhunonte nënën

0

Krimi në familje ka goditur sërisht dhe këtë herë ka qenë vajza ajo e cila ka dhunuar nënën e saj. Kjo ngjarje është shënuar ditën e sotme në kryeqytet, ku një vajzë është arrestuar pasi dhunonte nënën e saj. Policia bën të ditur se në pranga ka rënë 34-vjeçarja Ensiana Paci. Ajo u kap në kushtet e flagrancës, duke ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së saj.

Sipas informacioneve që dispononte policia, shtetësia Paci ka ushtruar vazhdimisht dhunë ndaj të ëmës. Policia ka nisur procedimin penal ndaj 34-vjeçares.

/Redjon Shtylla/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here