Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Tifozja e Belgjikës bëhet modele

Tifozja e Belgjikës bëhet modele

0 Komentet 🕔09.07.2014 - 13:56

Atëherë kur se pret të vjen, thotë populli. E re, e bukur dhe tifoze e zjarrtë, Kjo është Axelle Despiegelaere, tifoze e Belgjikës e cila tërhoqi vëmendjen falë pamjes së saj.

U nis për në Brazil si një tifoze e thjeshtë dhe u kthye në shtëpi me famë dhe me një kontratë si modele.

Në shumë nga fotografitë ajo shfaqet duke bërë tifozllëk për skuadrën e zemrës. Një surprizë nga kompania e produkteve kozmetike l’Oreal, ku ka zgjedhur pikërisht Axelle për të qënë imazhi i saj.

Edhe pse u mërzit sepse skuadra e zemrës, Belgjika humbi, ajo tashmë ka një arsye tjetër për të qënë e lumtur.

/ Izabela Zavalani /

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 23, 2017
Pjesërisht vranët
17°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 24, 2017
Pjesërisht vranët
17°/3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 25, 2017
Clear
17°/8°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 23, 2017
Clear
15°/4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 24, 2017
Pjesërisht vranët
16°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on November 25, 2017
Mostly Cloudy
16°/4°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 23, 2017
Clear
13°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 24, 2017
Clear
12°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 25, 2017
Clear
12°/2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr