Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Tifozët tmerrohen dhe zbresin në fushë

Tifozët tmerrohen dhe zbresin në fushë

0 Komentet 🕔16.01.2018 - 14:26

 

 

Gjatë ndeshjes midis Porto dhe Estorilit ditën e djeshme ka ndodhur nje incident i frikshëm.Incidenti ndodhi gjatë pushimit të ndeshjes ku protagonistë ishin tifozët e Portos.

Ata u vërsulën në fushë sepse tribuna ku ata ishin filloi të shfaqte të krisura të forta nëpër mure.Tifozëve i kapi ankthi te cilët menduan se tribuna do të shëmbej.

Forcat e sigurisë u kërkuan tifozëve të shkonin në fushë për të parandaluar një tragjedi,edhe pse gjendja u qëtesua më pas zyrtarët e ndeshjes vendosën që ndeshja të anulohej.

Përgatiti: D.M

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Overcast
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Clear
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-2°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-5°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214